Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Siłownia - Wrocław

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Nieważne czy zależy nam na wyrobieniu rzeźby ciała, czy też na zdobyciu większej siły, najodpowiedniejszym ku temu miejscem jest siłownia. Dzięki obecności różnorodnych przyrządów do ćwiczeń, mamy pewność, że nasz trening obejmie wszystkie partie mięśni. Siłownia cieszy się popularnością zarówno wśród mężczyzn jak i kobiet. Zwykle odróżnia ich cel wizyty. Paniom zazwyczaj zależy na wypracowaniu odpowiedniej sylwetki, panom zaś na rozbudowie mięśni i zwiększeniu siły. Warto wspomnieć, że przed właściwym treningiem, konieczna jest rozgrzewka, w przeciwnym wypadku może się to skończyć poważną kontuzją.

Jeśli odwiedzamy siłownię po raz pierwszy i podchodzimy do sprawy poważnie, to dobrze jest poprosić o pomoc profesjonalnego instruktora. Odpowie on na każde nasze pytanie, a my oszczędzimy sobie kłopotów. Trening na siłowni przyniesie nam efekty w postaci wypracowanych, mocnych mięśni, a także doskonałe samopoczucie. Siłownię najlepiej wybierać pod kątem bliskości względem miejsca zamieszkania. W większych miastach, takich jak Wrocław, nie jest to problemem, gdyż liczba siłowni jest całkiem spora.

Nie musisz się już siłować, aby zacząć robić masę lub rzeźbę. SportBooker weźmie na siebie największy ciężar. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą siłownię i dopasujemy godziny treningu do Twoich możliwości.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...