Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Squash - Kraków

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Squash to dynamiczna gra, która wymaga od zawodników szybkości, refleksu oraz wytrzymałości. Gra odbywa się na specjalnym korcie o wymiarach 9,75m x 6,40m, który z każdej strony jest ogrodzony ścianami. Jest to konieczne, gdyż squash w dużym uproszczeniu mówiąc, polega na serwowaniu piłki w taki sposób, aby po odbiciu się od ściany, przeciwnik miał trudności z jej odebraniem. Najczęściej w grze biorą udział dwie osoby, ale dopuszczalna jest rozgrywka w dwóch parach.

Podczas rozgrywki trwającej ok. jednej godziny możemy spalić nawet 900 kalorii. Wynika to z intensywności gry, która wymaga dynamicznych ruchów i zaangażowania wszystkich partii ciała - nóg, brzucha, rąk i pleców. Co istotne, squash uprawiany systematycznie może znacznie poprawić wydolność organizmu i usprawnić pracę mięśnia sercowego.

Zacznij już dziś grać w squasha. Znajdź klub w swoim mieście, wpisując squash - Kraków. Na początkowym etapie nauki warto skorzystać z pomocy instruktora, który wskaże nam najlepsze techniki gry.

Szybkość, refleks i precyzja. Tego wymaga squash, ale SportBooker już taki jest. Natychmiastowa rezerwacja lub wynajęcie sali oraz znalezienie klubu odpowiadającego Twoim preferencjom, to nasze zadanie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...