Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Squash - Poznań

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Dynamiczna, szybka gra, która wymaga doskonałego refleksu i oczywiście wytrzymałej kondycji. Tak można w dużym skrócie opisać squash, stający się coraz bardziej popularnym sportem w naszym kraju, gdzie powstaje coraz więcej klubów i kortów przygotowywanych specjalnie do tego rodzaju gry.

Squash w swej formie jest nieco zbliżony do tenisa ziemnego, aczkolwiek występuje kilka bardzo istotnych różnic. Boisko do squasha jest o wiele mniejsze niż kort tenisowy, gdyż wynosi 6.40 x 9,75 m. Co istotne rozgrywka odbywa się w "klatce", czyli boisko jest otoczone z każdej strony ścianą, aby piłka mogła odbijać się od kilku powierzchni. Squash to także inne zasady przyznawania punktów niż w tenisie oraz odmienny czas rozgrywki. To, co łączy squash z tenisem, to odpowiednio dobrane rakiety i piłki oraz oczywiście wiele korzyści, jaki ten sport może przynieść dla zdrowia. Można wymienić chociażby znaczne zwiększenie wydolności organizmu oraz o wiele lepszą pracę serca i układu krążenia.

Szybkość, refleks i precyzja. Tego wymaga squash, ale SportBooker już taki jest. Natychmiastowa rezerwacja lub wynajęcie sali oraz znalezienie klubu odpowiadającego Twoim preferencjom, to nasze zadanie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Przekonaj się czym tak naprawdę jest squash i sprawdź, gdzie możesz grać w Poznaniu.

Czytaj dalej...