Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Squash - Trójmiasto

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Squash to gra pełna dynamiki, gdzie szybkość, precyzja i refleks pełnią ważną rolę. Rozgrywka między dwoma graczami (czasem czterema) odbywa się na niewielkim boisku, którego wymiary wynoszą 6,40 x 9,75 m. Kort otaczają z każdej strony ściany, z czego tylna jest wykonana ze szkła. Squash jest oparty na dość prostych zasadach. Gracze za pomocą specjalnych rakiet muszą tak uderzać w piłkę, aby po jej odbiciu od ściany przeciwnik miał trudność z jej odbiorem. Kiedy gracz nie odbije piłki, jego przeciwnik zdobywa punkt.

Squash to idealny sposób, aby zachować kondycję, wyrzeźbić estetyczną sylwetkę oraz co najważniejsze uchronić się przed chorobami serca, jeśli gra się systematycznie. Podczas gry ciśnienie krwi się zmniejsza, a główne narządy - serce i płuca zaczynają pracować na optymalnym poziomie. Jednogodzinna rozgrywka to dodatkowo setki spalonych kalorii i tym samym zrzucanie zbędnych kilogramów. Jak zatem widać gra w squasha to wiele zdrowotnych korzyści. Więc dlaczego nie spróbować?

Szybkość, refleks i precyzja. Tego wymaga squash, ale SportBooker już taki jest. Natychmiastowa rezerwacja lub wynajęcie sali oraz znalezienie klubu odpowiadającego Twoim preferencjom, to nasze zadanie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Sprawdź, gdzie możesz grać w squasha w Trójmieście.

Czytaj dalej...