Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Squash - Warszawa

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Squash, chociaż nie został jeszcze oficjalnie uznany przez Ministerstwo Sportu za dyscyplinę sportową, cieszy się sporą rzeszą fanów, zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Co ciekawe już nawet dzieci od 9 roku życia, mogą brać udział w tego typu grze. Wbrew pozorom nie jest to jednak łatwa dyscyplina. Każdy rozpoczynający grę w squasha, powinien zrobić wcześniej odpowiednią rozgrzewkę. Sama rozgrywka wiąże się bowiem ze sporym wysiłkiem fizycznym. W jej czasie możemy spalić nawet 800 kalorii.

Pomimo tego, squash jest sportem stosunkowo łatwym do opanowania. Już po krótkim czasie, gra nie będzie przybierać postaci nauki, ale rzeczywistej, pełnej radości rozgrywki. Uczestnicy nie muszą posiadać specjalnej siły, tutaj kluczowe znaczenie ma zwinność i dynamika. Squash jest doskonałym wyborem jeśli zależy nam na wyrzeźbieniu i wysmukleniu ciała, podczas gry pracują bowiem wszystkie mięśnie. Liczba kortów w Polsce nieustannie rośnie. Warszawa jest jednym z miast, gdzie znajduje się ich najwięcej.

Szybkość, refleks i precyzja. Tego wymaga squash, ale SportBooker już taki jest. Natychmiastowa rezerwacja lub wynajęcie sali oraz znalezienie klubu odpowiadającego Twoim preferencjom, to nasze zadanie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...