Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Squash - Wrocław

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Uznawany za najzdrowszy sport świata, squash, zdobywa co roku coraz większą rzeszę fanów zarówno na świecie, jak i w Polsce. Co czyni tę dyscyplinę tak popularną? Chodzi przede wszystkim o stosunkową łatwość gry, niezbyt wysokie koszty i możliwość utrzymania ciała w doskonałej formie. Podczas jednej rozgrywki możemy spalić nawet 800 kalorii. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną zrzucić dodatkowe kilogramy. Squash, wymaga jednak od zawodnika nie tylko wytrzymałości i siły, ale również inteligencji i błyskotliwości.

Podczas rozgrywki wykorzystujemy wszystkie mięśnie, w związku z tym regularne treningi zapewnią nam piękne, smukłe ciało i ładnie wyrzeźbioną sylwetkę. Zasady gry nie należą do skomplikowanych, więc już po krótkim czasie możemy cieszyć się jej pełnią. Squash gwarantuje nam jednak nie tylko zachowanie dobrej sylwetki, ale również brak problemów z sercem. Nieustanne zmiany tempa gry powodują bowiem, że serce pracuje na najwyższych obrotach. Co roku powstają nowe korty do squasha, ich sporą ilością może pochwalić się Wrocław.

Szybkość, refleks i precyzja. Tego wymaga squash, ale SportBooker już taki jest. Natychmiastowa rezerwacja lub wynajęcie sali oraz znalezienie klubu odpowiadającego Twoim preferencjom, to nasze zadanie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...