Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Tenis - Częstochowa

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Aby zacząć grać w tenis wystarczy tylko zakupić odpowiednie buty na kort oraz rakietę i piłki. Jeśli dopiero zaczynamy uczyć się grać, najlepiej abyśmy skorzystali z pomocy doświadczonego instruktora. Oczywiście tenis to gra dla wszystkich - bez względu na wiek i płeć czy też stopień zaawansowania.

Tenis to gra, która wymaga w miarę dobrej kondycji, siły (zwłaszcza rąk) i wytrzymałości organizmu. Godzinna rozgrywka to setki spalonych kalorii, praca wszystkich partii ciała oraz wyzwanie dla spostrzegawczości i refleksu. Według osób zawodowo zajmujących się sportem, tenis jest dyscypliną o najmniejszym stopniu ryzyka wystąpienia kontuzji, a przynoszącą za to wiele korzyści zdrowotnych. Wśród nich można wymienić chociażby szybsze zrzucanie zbędnych kilogramów, wyższą odporność organizmu przed infekcjami, zminimalizowanie pojawianie się w przyszłości takich chorób jak np. cukrzyca i osteoporoza.

Krótka wymiana piłek. Serwujesz do SportBooker, a my odbijamy do Ciebie najlepszą ofertę. Wynajęcie kortu do tenisa, sprawdzenie grafiku zajęć? Z nami wygrasz każdy mecz na korcie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Zobacz, gdzie znajdują się najlepsze korty w okolicy. Wpisz tenis-Częstochowa i nie zwlekaj. Zacznij grać już dziś.

Czytaj dalej...