Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Tenis - Warszawa

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Tenis jest dyscypliną, która narodziła się w Wielkiej Brytanii pod koniec XIX wieku, choć jej początków można dopatrzeć się już w średniowieczu. Chociaż z biegiem czasu zasady gry zmieniały się, to jednak od dłuższego czasu pozostają one stałe. W zależności od liczby uczestników, wymiary boiska różnią się. I tak w grze pojedynczej pole do gry ma 3, 77 metrów długości i 8, 23 metry szerokości, zaś w przypadku gry zespołowej, szerokość wynosi 10, 97 metrów. Ważne są też: odpowiednie naprężenie siatki, długość rakiety i średnica piłki.

Zasady gry w tenisa regulują też sposób serwowania, zajmowane pozycje czy odbiór serwisu. Tenis jest obecnie uznawany za najpopularniejszy indywidualny sport świata. Co roku rozgrywane są liczne turnieje. Za najbardziej prestiżowe uznaje się te w Melbourne, Paryżu, Londynie i Nowym Jorku, które razem noszą nazwę Wielkiego Szlema. Liczba kortów do gry nieustannie się zwiększa. Duże miasta, takie jak Warszawa inwestują w tego typu obiekty, gdyż cieszą się one dużą popularnością.

Krótka wymiana piłek. Serwujesz do SportBooker, a my odbijamy do Ciebie najlepszą ofertę. Wynajęcie kortu do tenisa, sprawdzenie grafiku zajęć? Z nami wygrasz każdy mecz na korcie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...