Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Yoga - Częstochowa

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Yoga to doskonała opcja dla osób, które chcą łączyć aktywność fizyczną z dbałością o swój stan duchowy i emocjonalny. Ćwiczenia wzmacniające i rozciągające ciało wsparte odpowiednimi technikami oddychania przynoszą dwojakie korzyści. Z jednej strony yoga to gwarancja doskonale wygimnastykowanego ciała, smukłej i gibkiej sylwetki, a z drugiej idealna metoda, aby się zrelaksować, pozbyć stresów. Wyróżnia się kilka rodzajów yogi oraz wiele pozycji, jakie przyjmuje się podczas ćwiczeń. W zależności czy chcemy wzmacniać odporność, wyrzeźbić sylwetkę lub wyciszyć się, możemy wybrać odpowiedni dla nas typ yogi.

Yoga okazuje się być skuteczną metodą leczenia wielu schorzeń. Systematyczna gimnastyka znacznie redukuje poziom odczuwanego bólu kręgosłupa, stawów oraz okazuje się pomocna przy schorzeniach układu oddechowego, chorobach tarczycy i cukrzycy. Równie korzystnie ćwiczenia mogą wpływać na stan osób cierpiących na bezsenność, pozbawionych sił witalnych oraz zmagających się ze stanami depresyjnymi.

Oddychaj spokojnie, wykonaj kilka prostych ruchów i za pośrednictwem SportBooker sprawdź grafik zajęć i osiągnij wewnętrzną równowagę podczas yogi. Nie martw się już o rezerwację miejsca - zrelaksuj się, a my zrobimy wszystko za Ciebie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Zadbaj o siebie i zapisz się na kurs yogi – Częstochowa.

Czytaj dalej...