Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Yoga - Kraków

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Yoga to wyjątkowe połączenie treningu fizycznego oraz technik relaksacyjnych pozytywnie wpływających zarówno na ciało, jak i umysł. Wszystko to za sprawą ćwiczeń, podczas których ciało jest odpowiednio rozciągnięte i jednocześnie wzmacniane. Nie można jednak zapominać o tym, że yoga to także techniki odpowiedniego oddychania. które to okazują się korzystne dla dobrego samopoczucia i zdrowia.

Yoga pozwala na zrelaksowanie się, wyciszenie oraz pozbycie się nagromadzonych stresów i obciążeń psychicznych. Co ważne, tego rodzaju gimnastyka okazuje się być pomocna przy schorzeniach kręgosłupa oraz bólach kostno-stawowych.

Wyróżnia się kilka odmian, czy też stylów yogi. W zależności od wieku, stopnia sprawności oraz korzyści jakie chcemy osiągnąć, możemy wybrać odpowiadające nam ćwiczenia. Zastanówmy się jednak nad tym, czy yoga ma nas wyciszyć, czy też wpływać na nasze ciało. Niewątpliwie w każdym przypadku przyniesie wiele pozytywów.

Oddychaj spokojnie, wykonaj kilka prostych ruchów i za pośrednictwem SportBooker sprawdź grafik zajęć i osiągnij wewnętrzną równowagę podczas yogi. Nie martw się już o rezerwację miejsca - zrelaksuj się, a my zrobimy wszystko za Ciebie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Sprawdź yoga – Kraków i ciesz się zdrowiem oraz spokojem już od dziś.

Czytaj dalej...