Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Yoga - Poznań

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Yoga to wiele korzyści dla zdrowia zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Jej najpopularniejszym rodzajem jest Hatha Joga, która to scala w sobie wszystkie odmiany. Systematyczne ćwiczenia odmładzają i wzmacniają organizm, czynią go bardziej odpornym i wytrzymałym, gdyż optymalizują prace wewnętrznych narządów. Można powiedzieć, że jest to metoda, aby na długo zachować młodość. Oczywiście należy dodać, że yoga pozwala również na zachowanie wewnętrznej równowagi. Ćwiczenia są bowiem doskonałą okazją, aby się zrelaksować, pozbyć nagromadzonych stresów i tym samym wpływać pozytywnie na fizyczny aspekt życia.

Co istotne, yoga może okazać się idealnym sposobem, aby korygować wady postawy oraz pozbyć się kilku nadmiarowych kilogramów. To także doskonały sposób, aby złagodzić dolegliwości i schorzenia związane z układem oddechowym, ponieważ w yodze praktykuje się również techniki odpowiedniego oddychania, co ma ogromny wpływ na cały organizm.

Oddychaj spokojnie, wykonaj kilka prostych ruchów i za pośrednictwem SportBooker sprawdź grafik zajęć i osiągnij wewnętrzną równowagę podczas yogi. Nie martw się już o rezerwację miejsca - zrelaksuj się, a my zrobimy wszystko za Ciebie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Warto skorzystać z wiele możliwości jakie daje yoga. Sprawdź yoga – Poznań i już dziś ciesz się zdrowiem i spokojem.

Czytaj dalej...