Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Yoga - Warszawa

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Yoga, w tradycji hinduskiej jest uważana za połączenie treningu ciała, medytacji i przestrzegania odpowiednich zasad etycznych. Jej uprawianie ma na celu osiągnięcie stanu absolutnej wolności i bezwarunkowego istnienia. Jednakże na potrzeby współczesnych ludzi, yoga została nieco zmodyfikowana. Najpopularniejsza jej odmiana nosi nazwę hathajoga. Polega ona na doborze odpowiednich pozycji ciała, kontroli oddechu i procesach oczyszczających. Nie należy jej więc utożsamiać jedynie z pewnego rodzaju filozofią.

Yoga może służyć nam na wiele sposobów. Regularne ćwiczenia zapewniają utrzymanie ciała w dobrej kondycji, możliwość pozbycia się nadprogramowych kilogramów. Badania medyczne wykazały pozytywny wpływ yogi na obniżenie poziomu ciśnienia krwi czy zlikwidowanie stanów zmęczenia. Ćwiczenia pomagają również w problemach związanych z okresem klimakterium, a także w chorobach takich jak miażdżyca, artretyzm, choroby serca. Szkoły prowadzące zajęcia z yogi są popularne na całym świecie, również w Polsce. Większość szkół mieści się w dużych miastach, takich jak na przykład Warszawa.

Oddychaj spokojnie, wykonaj kilka prostych ruchów i za pośrednictwem SportBooker sprawdź grafik zajęć i osiągnij wewnętrzną równowagę podczas yogi. Nie martw się już o rezerwację miejsca - zrelaksuj się, a my zrobimy wszystko za Ciebie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...