Centrum Urody i Fitnessu

Centrum Urody i Fitnessu

Poznań
Wojciechowskiego 20, 60-685 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Lady Fitness Club jest elitarnym miejscem tylko i wyłącznie dla Pań, tutaj mężczyźni mają wstęp wzbroniony

Nie musisz przejmować się tym, że ktoś będzie Cię podglądał, oceniał czy zaczepiał niewybrednymi żarcikami, zarówno na sali treningowej cardio, maszynach siłowych czy zajęciach fitness. Są tu same kobiety, które podobnie jak Ty chciałyby zrzucić małe co nieco lub popracować nad formą.

Ćwiczą z nami zarówno mamy, córki jak i babcie, dzięki czemu możemy dzielić się wspólnymi doświadczeniami i wspólnie walczyć z niechcianymi kilogramami.

Wykwalifikowana kadra instruktorek

otoczy Cię troskliwą opieką i zadba o to by treningi były dostosowane do Twoich wymagań i możliwości. Oprócz sympatycznej załogi proponujemy Ci sprzęt najwyższej jakości firmyTechnoGym z serii Excite w strefie cardio. Ćwiczenie na nich to nie tylko skuteczne spalanie kalorii, ale również relaks, w czasie którego możesz oglądać ulubione seriale, wiadomości czy posłuchać preferowanej muzyki.

TechnoGym Selection

w obszarze maszyn siłowych stwarza doskonałe warunki do treningu zdrowotnego, odchudzającego jak również kulturystycznego, pod czujnym okiem instruktorek możesz wyrzeźbić swoje ciało i nadać mu sprężystości, której będzie Ci można pozazdrościć.

Sala fitness

to miejsce, gdzie zadbasz o swój zdrowy kręgosłup, wzmocnisz swoją sylwetkę, spalisz zbędne kalorie - by następnego dnia zapoznać się z mięśniami, o których w życiu nie miałaś pojęcia.

Rozciągniesz tu swoje ciało, sprawisz, że Twój brzuch będzie znowu płaski, a także opanujesz zmysłowe ruchy tańca jak i odzyskasz równowagę swojego ciała i umysłu na zajęciach jogi, bądź zupełnie odwrotnie, znowu poczujesz w sobie cząstkę dziecka na zajęciach z piłkami.

 

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.