FITNESS STUDIO BARBARA

FITNESS STUDIO BARBARA

Wrocław
Staszica 1, 50-223 Wrocław
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Wiedz, że w tej chwili trafiłaś pod właściwy adres profesjonalnego, specjalistycznego STUDIA URODY jakim jest  FITNESS STUDIO BARBARA(lokal klimatyzowany) mieszczący się we Wrocławiu na Placu Staszica 1.

U nas możecie w bardzo prosty i naturalny sposób pomóc swemu zdrowiu, poprawić kondycję swojego ciała, sprawić by było młodsze, bardziej sprężyste, ujędrnione i szczuplejsze.

Jesteśmy klubem, który istnieje od 10 lat. Ideą przyświęcającą działalność Fitness Studia jest stworzenie miejsca zapewniającego wysoki poziom oferowanych usług. Najważniejsze jest dla Nas przede wszystkim Twoje zadowolenie i sukces jaki osiągniesz razem z nami. Aby tak było zgromadziliśmy wykwalifikowanych pracowników reprezentujących nasze Studio

Jeżeli zastanawiasz się , które z proponowanych zajęć w klubie będą dla Ciebie najbardziej odpowiedznie - wiedz, że na każdych z tych zajęć: spalisz kalorie i zbędny cellulit, wzmocnisz i wyrzeźbisz mięśnie oraz odprężysz się psychicznie, a po pewnym czasie systematycznego uczęszczania na nie – poczujesz się sprawniejsza i zwinniejsza.

 

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.