Park Tenisowy Olimpia

Park Tenisowy Olimpia

Poznań
Warmińska 1, 60-622 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Park Tenisowy Olimpia to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych ośrodków tenisowych w Polsce. Usytuowany jest niedaleko centrum Poznania na terenie malowniczego Parku Golęcińskiego w sąsiedztwie stadionów: lekkoatletycznego i żużlowego. Bezpieczne, zdrowe otoczenie czyni z Parku doskonałe miejsce do rozwijania tenisowej pasji oraz kultywowania zdrowego trybu życia przez całe rodziny

Park Tenisowy Olimpia dysponuje 12-toma kortami (5 kortów w hali, w tym 2 do mini tenisa) i jest największym ośrodkiem tenisowym w Poznaniu. Na terenie obiektu znajdują się również m. in. domek klubowy z przestronnym tarasem, kawiarnia oraz największa w Poznaniu ściana tenisowa, na której za darmo mogą Państwo podnosić swoje umiejętności tenisowe.

Od 2004 roku Park Tenisowy Olimpia jest gospodarzem międzynarodowego turnieju Poznań Porsche Open (100.000 USD + H). Na naszym obiekcie odbywały również liczne imprezy krajowe i międzynarodowe m.in. zwycięski mecz Pucharu Davisa Polska - Białoruś. PTO jest klubem o wieloletniej tradycji, którego zawodnicy zdobywali medale Mistrzostw Polski oraz wielokrotnie reprezentowali nasz kraj na arenie światowej.

Od 2012 roku na kortach Parku Tenisowego Olimpia rozgrywana jest największa liga tenisowa w Wielkopolsce - Amatorska Liga Tenisowa.

Park Tenisowy Olimpia bardzo aktywnie zajmuje się również szkoleniem dzieci i młodzieży. Obecnie w klubowych szkółkach trenuje ponad 250 młodych tenisistek i tenisistów. Z myślą o nich przygotowany został ciekawy program szkoleniowy, turniejowy, a także możliwość aktywnego wypoczynku - letnie i zimowe półkolonie oraz obozy tenisowe (Tenisowe wakacje). W 2012 roku PTO otrzymał specjalne wyróżnienie od Polskiego Związku Tenisowego dla klubu zajmującego czołowe miejsce w rankingu Klub Roku "Tenis 10".

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.