Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Fitness - Trójmiasto

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Fitness to znacznie więcej niż klasyczny aerobik, z którym to jest często mylnie utożsamiany. To bowiem pewna postawa życiowa, której główny cel stanowi osiągnięcie doskonałego samopoczucia oraz poprawienie jakości życia. Realizacja tych celów jest możliwa dzięki ćwiczeniom fizycznym poprawiającym kondycję organizmu oraz stosowaniu zdrowej diety. Efekty są widoczne w krótkim czasie. Ciało staje się bardziej jędrne i rozciągnięte, znikają zbędne kilogramy i tym samym widząc postępy, mamy ochotę ćwiczyć jeszcze więcej, gdyż czujemy się dobrze we własnej skórze.

Zatem uprawiając fitness i decydując się na jeden z wielu rodzajów aktywności fizycznej, możemy oddziaływać na wiele aspektów naszego życia. Nie od dziś wiadomo, że kilkanaście minut ćwiczeń każdego dnia pozytywnie wpływa na samopoczucie i redukuje poziom odczuwanego stresu.

Decydując się na fitness, możemy wybierać spośród wiele zróżnicowanych form aktywności, jakie oferują kluby, gdzie na wspólnych treningach spotykają się osoby chcące być fit.

Bądź fit ze SportBooker. Wybierz najlepszy klub fitness w okolicy. Sprawdź grafik zajęć i zarezerwuj dogodny termin. Dzięki nam nie musisz się już nagimnastykować, zanim jeszcze rozpocznie się rozgrzewka.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Wpisz w wyszukiwarkę fitness – Trójmiasto i sprawdź, gdzie możesz w swoim mieście zadbać o stan zdrowia, dobrą formę i samopoczucie.

Czytaj dalej...