Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Indoor cycling - Kraków

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Indoor cykling to coś więcej niż tylko jazda na specjalnie przygotowanych rowerkach stacjonarnych. Podczas treningu możemy poczuć się, jakbyśmy brali udział w wyścigu kolarskim. Zajęcia prowadzone są przez instruktora, który można powiedzieć zajmuje pierwsze miejsce w peletonie. Treningi indoor cykling odbywają się w grupach, gdyż wówczas uczestnicy motywują się wzajemnie do jeszcze większej aktywności, co jest szczególnie ważne, kiedy jazda odbywa się "pod górkę".

Indoor cykling wpływa korzystnie na pracę serca i pozwala na szybsze zrzucenie zbędnych kilogramów. Podczas 45 minut jazdy można spalić nawet 800 kalorii! Co ważne, podczas treningu stawy nie są obciążone, a zatem indoor cykling mogą uprawiać także osoby z nadwagą, które w krótkim czasie chcą osiągnąć zadowalającą sylwetkę - smukłą i jędrną. Inne zalety związane z tego rodzaju jazdą na rowerze to m.in podniesienie wydolności organizmu i wzmocnienie odporności oraz zwiększenie siły mięśni.

Jazda pod górkę czy z górki? Wybierając SportBooker jesteś już na prostej. Zobacz gdzie i kiedy odbywają się treningi indoor cykling. Nie zwlekaj i już dziś za naszym pośrednictwem dokonaj rezerwacji.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Już dziś zacznij ćwiczyć. Sprawdź indoor cykling – Kraków.

Czytaj dalej...