Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Indoor cycling - Wrocław

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Wszyscy miłośnicy jazdy na rowerze, którzy jednak nie przepadają za zimnem czy deszczem mogą odetchnąć z ulgą. W większości klubów fitness została bowiem wprowadzona nowa dyscyplina – indoor cykling. Trening kolarski przeprowadza się w odpowiedniej wielkości grupach, przy dźwiękach muzyki. Przyrządem na którym ćwiczymy jest oczywiście rower stacjonarny. Nad trenującymi czuwa wyszkolony instruktor, który dodatkowo próbuje nas motywować. Indoor cykling jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którym przeszkadzają dodatkowe kilogramy. Podczas treningu spalamy bowiem aż 1000 kalorii.

W efekcie ćwiczeń, otrzymujemy wysportowaną sylwetkę, zwiększoną siłę, odporność na zmęczenie i po prostu lepsze samopoczucie. Zmiany zachodzą również w sferze mentalnej. Wzrasta nasze poczucie własnej wartości, bardziej wierzymy w swoje siły i z łatwością pokonujemy inne przeszkody. Obecnie, kluby fitness można znaleźć we wszystkim dużych miastach, takich jak na przykład Wrocław. Warto więc poświęcić swój czas i zapisać się na indoor cykling.

Jazda pod górkę czy z górki? Wybierając SportBooker jesteś już na prostej. Zobacz gdzie i kiedy odbywają się treningi indoor cykling. Nie zwlekaj i już dziś za naszym pośrednictwem dokonaj rezerwacji.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...