Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Siłownia - Trójmiasto

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Siłownia to doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą rozpocząć trening z trzech względów. Po pierwsze właśnie tutaj mamy idealną okazję, aby nabrać siły mięśniowej, Po drugie, regularne treningi pozwolą nabrać masy. Po trzecie, siłownia to gwarancja wyrzeźbienia pożądanej przez nas sylwetki.

Zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet siłownia to optymalne miejsce, aby zrealizować jeden z powyższych celów. Należy jednak wziąć pod uwagę to, że podczas pierwszych treningów niezbędna może okazać się pomoc instruktora. Owszem siłownia może przynieść wiele dobrego, ale w przypadku kiedy rodzaj treningu jest nieodpowiednio dobrany, możemy narazić się na poważne kontuzje. Dlatego też pomoc trenera jest tak ważna, a każda prestiżowa siłownia posiada doskonale przygotowaną kadrę instruktorów, którzy służą radą i pomocą.

Jeśli zdecydujemy się już na siłownię, powinniśmy uczęszczać do niej regularnie. Aby osiągnąć pozytywne efekty wskazane są 3-4 treningi w tygodniu. Optymalnie, aby każdy z nich trwał ok. 1,5 godziny, gdyż wówczas mamy czas, aby dobrze się rozgrzać i przećwiczyć wszystkie partie mięśni.

Nie musisz się już siłować, aby zacząć robić masę lub rzeźbę. SportBooker weźmie na siebie największy ciężar. Znajdziemy dla Ciebie najlepszą siłownię i dopasujemy godziny treningu do Twoich możliwości.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Zobacz, gdzie znajdują się najlepsze siłownie w Trójmieście.

Czytaj dalej...