Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Squash - Częstochowa

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Squash to gra o angielskich korzeniach, która jest znana już od prawie 200 lat. Jednak w Polsce dopiero w ciągu ostatniej dekady zdobyła na popularności. W squasha mogą grać jednocześnie dwie lub cztery osoby, które to przy użyciu specjalnych rakietek odbijają piłkę od ścianek wyznaczających granice boiska. Wymiary kortu do squasha wynoszą 6,4 m na 9,75 m.

Zasady gry jakimi rządzi się squash, nie są skomplikowane. Piłka serwowane przez pierwszego gracza odbija się od ściany i tylko raz może uderzyć w parkiet. Jeśli drugi zawodnik nie odbije piłki zanim znów po raz drugi spadnie na ziemię, wówczas jego przeciwnik zdobywa punkt.

Squash to dość szybka gra, w której ważna jest wytrzymałość, refleks i oczywiści dobra kondycja. Mecz może trwać nawet 40 minut i w tym czasie pracują wszystkie partie ciała. Co ważne, squash korzystnie wpływa na pracę serca. Przez ok. 3/4 całego czasu gry pracuje ono dość intensywnie.

Szybkość, refleks i precyzja. Tego wymaga squash, ale SportBooker już taki jest. Natychmiastowa rezerwacja lub wynajęcie sali oraz znalezienie klubu odpowiadającego Twoim preferencjom, to nasze zadanie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Znajdź kort w swoim mieście. Sprawdź squash - Częstochowa i zadbaj o zdrowie i super formę.

Czytaj dalej...