Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Tenis - Trójmiasto

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Tenis to z pewnością sport, gdzie kondycja, wytrzymałość i szybkość okażą się ogromnymi atutami. Oczywiście regularne treningi pozwolą nam osiągnąć to wszystko i jednocześnie pozytywnie wpłyną na stan zdrowia oraz sylwetkę. Zatem tenis jest wskazany dla wszystkich i nie ważny jest tu wiek, czy też stopień umiejętności w grze. Ważniejsza jest bowiem chęć, aby się uczyć i z każdym treningiem grać coraz lepiej, a być może z czasem na niemal mistrzowskim poziomie. Warto jednak skorzystać z pomocy zawodowego instruktora i pod jego opieką odbyć kilka pierwszych treningów.

Jak już wcześniej wspomniano tenis może mieć pozytywny wpływ na stan zdrowia. Jeśli trenujemy regularnie chronimy swój organizm przed ryzykiem wystąpieniem wielu poważnych chorób m.in osteoporozy, cukrzycy czy też problemów z sercem i płucami.

Ogromną zaletą jest to, że mogą grać w niego wszyscy. Już nawet czteroletnie dzieci zaczynają treningi z rakietą tenisową w ręku, a nawet osoby borykające się ze schorzeniami stawów kończyn dolnych grają coraz częściej. Jest to możliwe, gdyż część kortów wyłożona jest specjalną powierzchnią, na której gra nie prowadzi do obciążenia stawów.

Krótka wymiana piłek. Serwujesz do SportBooker, a my odbijamy do Ciebie najlepszą ofertę. Wynajęcie kortu do tenisa, sprawdzenie grafiku zajęć? Z nami wygrasz każdy mecz na korcie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Zorientuj się, gdzie w Trójmieście najlepiej gra się w tenisa.

Czytaj dalej...