Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Yoga - Trójmiasto

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Najprościej mówiąc, yoga stanowi połączenie ćwiczeń gimnastycznych, metod prawidłowego oddychania połączonych z elementami medytacji. Jednak pod tym pojęciem kryje się znacznie więcej, gdyż yoga to filozofia życia, która sprowadza się do wewnętrznej równowagi pomiędzy duszą i ciałem. Oczywiście na początku wykonywanie poszczególnych pozycji yogi może okazać się trudne, ale po kilku zajęciach sami zauważymy, że nasze ciało jest o wiele bardziej rozciągnięte i wygimnastykowane.

Yoga będzie idealnym rozwiązaniem dla tych wszystkich osób, które ćwiczenia fizyczne chcą połączyć z relaksem i tym samym poczuć się dobrze we własnym ciele oraz pozbyć się nagromadzonych stresów. Jedną z najpopularniejszych jej odmian jest hathajoga, która łączy w sobie wszystko to, co najlepsze w tym starożytnym systemie filozoficznym. Szczególnie pomocne może okazać się uprawianie yogi przez osoby z wadami postawy, nadwagą oraz kobiety w okresie menopauzy.

Oddychaj spokojnie, wykonaj kilka prostych ruchów i za pośrednictwem SportBooker sprawdź grafik zajęć i osiągnij wewnętrzną równowagę podczas yogi. Nie martw się już o rezerwację miejsca - zrelaksuj się, a my zrobimy wszystko za Ciebie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Sprawdź, gdzie w swoim mieście możesz ćwiczyć. Wpisując yoga – Trójmiasto, znajdziesz najlepsze szkoły i kursy.

Czytaj dalej...