Filtrowanie

Dyscypliny
Odległość w promieniu
Użyteczności
Systemy motywacyjne
Pokaż wszystkie filtry

Yoga - Wrocław

*Ceny "od" dla usług ciągłych (typu tenis, badminton, squash) podane są za jedną godzinę. Podane ceny mogą odnosić się do oferty dla klientów systemów typu MultiSport, OK System, FitProfit, itp.

Wybierz "Przejdź do obiektu", aby zapoznać się ze szczegółową ofertą.

[]

Zobacz też najbliższe obiekty:

Body Lab One Naramowice
Użyteczności

Body Lab One Naramowice
55555

około 4 km
Naramowicka 150b, 61-619 Poznań
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu
Silver Fitness
Użyteczności

Silver Fitness
00000

około 7.2 km
Puszkina 38a, 62-030 Luboń
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Yoga dla jednych jest pewną formą gimnastyki, dla innych czymś co kojarzy się z hinduizmem, a jeszcze dla innych sposobem na samodoskonalenie się. Każdy z nich ma po części rację. W tym przypadku doskonalenie nie dotyczy jednak tylko ciała, ale również umysłu i ducha. Przez większość ludzi, yoga uważana jest jednak za ćwiczenia i medytacje, które mają pomóc nam w osiągnięciu spokoju, zrelaksowaniu się i zachowaniu dobrej formy. Pozycje yogi nazywane są asanami. Dzięki nim mamy szansę wzmocnić nasze mięśnie, oczyścić organizm i poprawić przemianę materii. Duże znaczenie podczas ćwiczeń ma kontrola oddechu.

W ostatnich czasach, yoga stała się niezwykle popularna. Wpływ miały na to osoby sprawujące funkcje publiczne, które umiejętnie lansowały tę dyscyplinę. W Polsce, odsetek osób uprawiających yogę stanowi niecały 1%. Nie jest to dużo w porównaniu z innymi państwami europejskimi czy Stanami Zjednoczonymi. Liczba zwolenników jednak nieustannie rośnie. W dużych miastach, takich jak Wrocław, powstają liczne szkoły yogi, które świadczą tego typu usługi.

Oddychaj spokojnie, wykonaj kilka prostych ruchów i za pośrednictwem SportBooker sprawdź grafik zajęć i osiągnij wewnętrzną równowagę podczas yogi. Nie martw się już o rezerwację miejsca - zrelaksuj się, a my zrobimy wszystko za Ciebie.

SportBooker to najszybsza rezerwacja online, wynajęcie sali, kortu lub boiska, a także sprawdzenie jak wygląda grafik zajęć w poszczególnych klubach i ośrodkach sportowych. Dzięki nam Twoja energia nie zostanie spożytkowana podczas poszukiwań, ale w trakcie treningu.

Czytaj dalej...