Szkoła Jogi MaKai

Szkoła Jogi MaKai

Gdańsk-Oliwa
Opacka 7, 80-330 Gdańsk-Oliwa
Bar
Bezpłatne WiFi
Bezpłatny parking
Dojazd komunikacją miejską
Klimatyzacja
Miejsce do przewijania
Opieka nad dziećmi
Plac zabaw dla dzieci
Płatność kartą
Prysznic
Szatnia
Wypożyczalnia sprzętu

Sivananda Joga jest to ścieżka do fizycznego i mentalnego zdrowia.Nauczamy klasycznej jogi, z holistycznym podejsciem. Joga uczy nas jak wzmocnić i zharmonizować ciało, umysł i duszę, abyśmy mogli osiągnać cel, którym jest zdrowe ciało, zrównoważony umysł i pokój ducha. Joga pomaga usunąć wewnętrzne bariery i daje nam siłę, aby móc utrzymać równowagę, spokój i koncentrację w konfrontacjach z codziennymi wyzwaniami współczesnego życia.

Joga towarzyszy nam przez całe nasze życie. Jest uniwersalną nauką, którą można zaadaptować do wszystkich stadiów życia i okoliczności.Nasz nowy styl życia w rozwiniętej technologicznie erze komputerów stawia wielkie wyzwania naszemu zdrowiu. Doświadczamy wielu stresów w niemal wszystkich dziedzinach życia, co wzmożone jest dodatkowo brakiem ćwiczeń i zbyt dużą ilością zmartwień. W rezultacie kręgosłup podlega ogromnemu napięciu i nadwerężeniu, prowadząc do bólu pleców u coraz większej liczby osób. Ćwiczenia jogi zapobiegają takim problemom i mogą nawet pomóc w przypadku już występujących dolegliwości.

Joga stała się tak popularna, gdyż jako jedyny system ćwiczeń łączy w całość kilka aspektów. Po pierwsze cudownie kształtuje nasze ciało (nie tylko wzmacnia mięśnie, ale jednocześnie rozciąga, działa wspaniale na stawy i wszystkie układy wewnętrzne), dzieje się to w przyjazny sposób (wejście w pozycję i trwanie w niej, zamiast serii krótkich skurczów mięśni), z szacunkiem dla naszego ciała, w dostosowaniu do naszych możliwości w danym momencie.

Jeżeli zaczniemy uprawić Jogę regularnie, to znaczy co najmniej dwa (najlepiej) trzy razy w tygodniu przez jedną godzinę, efekty zauważymy już po miesiącu.

RezerwacjeNazwa
Lokalizacja
Trener
Data
Cena(zł)
Rezerwacja
Ten obiekt nie posiada usług do rezerwacji w tym czasie. Spróbuj wybrać inną datę, godzinę lub zwiększyć tolerancję.